WhatsApp Icon

o nas

nieszczęście

HK InFortune Electronics Co., Ltd jest niezależnym dystrybutorem komponentów elektronicznych, zajmujemy się dostarczaniem klientom komponentów elektronicznych i usług pomocniczych. założona w 2000 roku, mamy magazyny logistyczne w hongkongu i shenzhen w chinach.

nieszczęście

HK InFortune Electronics Co., Ltd uzyskała międzynarodowy certyfikat jakości ISO9001:2015, przestrzegamy zasady „najpierw jakość, najpierw klient” i profesjonalnego wsparcia technicznego. To wielki zaszczyt, że jesteśmy bliskim partnerem wielu znanych producentów elektroniki i wymienionych grup .

mamy wysokiej jakości elitarny zespół, a nasza działalność obejmuje ponad 20 krajów we wszystkich regionach świata. obsługujemy światowych producentów i dystrybutorów elektroniki i koncentrujemy się na usługach oem, ems i cem. HK InFortune Electronics Co., Ltd stale się doskonali, aby zdobywać zaufanie klientów, zwracamy szczególną uwagę na Państwa wymagania. nasze produkty znajdują zastosowanie w automatyce przemysłowej, elektronice samochodowej, medycynie i komunikacji, informatyce, nowej energii i innych dziedzinach. nie możemy się doczekać, aby stać się Twoim najlepszym partnerem w dystrybucji komponentów!

Top